Amerykański koncern Polaris, właściciel m.in. marek Indian i Victory poinformował o ponad 300 nowych etatach w swojej fabryce w Iowa. Zwiększenie zatrudnienia jest owocem dynamicznego wzrostu sprzedaży klasycznych motocykli.

Po latach niepowodzeń wydaje się, że firma Indian trafiła pod właściwe skrzydła. Koncern Polaris dzięki umiejętnemu zarządzaniu utrzymuje legendarną markę w dobrej kondycji, a produkowane przez nią motocykle rozchodzą się jak świeże bułeczki. Regularnie prezentowane są tez nowe modele, pełnymi garściami czerpiące z bogatej tradycji.

[sam id=”11″ codes=”true”]

Fabryka Polarisa w Spirit Lake w stanie Iowa zatrudni w najbliższym czasie dodatkowych 300 pracowników, by sprostać rosnącej liczbie zamówień na nowe motocykle. Łącznie ma tam pracować ponad 1000 osób. Polaris ma jeszcze jeden zakład w stanie Iowa – w Milford pracuje ponad 300 osób.

Obecny poziom sprzedaży to nie ostatnie słowo Amerykanów. Kolejna fala zamówień spodziewana jest w związku z wprowadzeniem do sprzedaży stylowego i stosunkowo niedrogiego modelu Scout. Trzymamy kciuki!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKawasaki Z1000SX. Dobry znajomy w nowym uniformie [ZDJĘCIA]
Następny artykułMocny gracz w segmencie nakedów. EBR 1190SX już w Europie
Perkusista i świeżo upieczony ojciec. Nie akceptuje życia bez pasji. Z daleka od jednośladowej ortodoksji, uwielbia nowe motocyklowe smaki. Zwolennik prędkości zostawiających nieco miejsca na inne wrażenia i stylu jazdy dającego cień nadziei na doczekanie starości. Nałogowo operuje humorem czarniejszym niż zęby testera lizaków.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zapisz się na MV-newsletter!