Najpiękniejsze rosyjskie zawodniczki, startujące w wyścigach motocyklowych postanowiły zrzucić skórzane kombinezony i zaprezentować swe wdzięki na motocyklach Royal Enfield. Tylko u nas film i galeria fotografii z moskiewskiej imprezy. 

Po obejrzeniu zdjęć z przejażdżki po Moskwie, męskiej części redakcji opadły szczęki w kaskach. Zobaczcie sami: śliczne rosyjskie zawodniczki mogłyby z powodzeniem wziąć udział w targach motocyklowych czy wyścigach Moto GP jako hostessy.

Rosyjskie zawodniczki w kampanii Royal Enfield

Co ciekawe, dziewczyny zgodnie przyznały podczas imprezy promującej brytyjską markę, że nie znoszą poruszania się po mieście na motocyklach. Ich zdaniem jest to o wiele bardziej niebezpieczne niż jazda po torze z prędkością 200 km/h.

Dla porządku podajemy nazwiska zawodniczek. W pokazie udział wzięły Nadieżda Jachnicz, Tatiana Siemionow, Jekatarina Ruckow, Anastazja Nifontow oraz DJ Benzina.

[sam id=”11″ codes=”true”]

O zorganizowanie podobnej imprezy apelujemy do polskich zawodniczek. Jesteśmy przekonani że Monika Jaworska i Natalia Florek nie tylko ścigając się na torze zostawią w tyle rosyjskie konkurentki.

W razie problemów ze znalezieniem patrona imprezy służymy redakcyjną Hondą Africa Twin, Ducati ST3 i testówkami Junaka.

Royal Enfield w Moskwie00002 Royal Enfield w Moskwie00003 Royal Enfield w Moskwie00004

[sam id=”11″ codes=”true”] Royal Enfield w Moskwie00006 Royal Enfield w Moskwie00008 Royal Enfield w Moskwie00009

[sam id=”11″ codes=”true”] Royal Enfield w Moskwie00010 Royal Enfield w Moskwie00011 Royal Enfield w Moskwie00012 (2)

[sam id=”11″ codes=”true”] Royal Enfield w Moskwie00012 Royal Enfield w Moskwie00013

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMagda robi prawko. Odważnie w miejską dżunglę [REPORTAŻ]
Następny artykułNowe otwarcie. Designer z BMW będzie pracował dla Hindusów
Z wykształcenia arabista. Z zawodu – dziennikarz od ponad 20 lat. Był m.in. korespondentem „Rzeczpospolitej” i PAP w Sankt-Petersburgu, redaktorem naczelnym „Gazety Finansowej”, a także zastępcą redaktora naczelnego „Pulsu Biznesu”. Na motocyklu lubi podróżować indywidualnie. Interesuje się kulturą Bałkanów i tam często planuje swe motocyklowe podróże. Oprócz turystyki motocyklowej uwielbia nurkowanie. Zna cztery języki, w tym arabski.

3 KOMENTARZE

  1. …prawie jak Aniołki Charliego, swoją drogą odważne żeby w takich strojach, w tym pseudo-cywilizowanym kraju jedynie jazda czołgiem wydaje się być bezpieczna :)) … .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ