Nazwa Elefantentreffen u fanów dwóch kółek wywołuje dreszcze i szybsze bicie serca. Dreszcze, bo trzeba tam dotrzeć motocyklem w środku zimy. A serce bije szybciej bo ten zlot to wspaniałe motocyklowe doświadczenie.

Elefantentreffen (Spotkanie Słoni) to zlot motocyklowy, który od 1989 r. odbywa się w każdy pierwszy weekend lutego w Bawarii. Dokładne miejsce zlotu to nizina między miejscowościami Loh, Thurmansbang i Solla w parku narodowym Bayerische Wald.

[sam id=”11″ codes=”true”]

O tym, co dzieje się podczas imprezy w motocyklowym świecie krążą legendy. Prawdziwość każdej, nawet najbardziej nieprawdopodobnej z nich potwierdzają liczne zdjęcia uczestników, którzy wracają z Bawarii zmarznięci lecz odmienieni już na zawsze.

Obejrzyjcie fotorelację z tegorocznej edycji Elefantentreffen, która odbyła się w dniach 31 stycznia – 2 lutego w Loh/Thurmansbang Solla.

Elefantentreffen (20)

Elefantentreffen (19)

Elefantentreffen (18)

Elefantentreffen (17)

Elefantentreffen (16)

[sam id=”12″ codes=”true”]Elefantentreffen (15)

Elefantentreffen (14)

Elefantentreffen (13)

Elefantentreffen (12)

Elefantentreffen (11)

[sam id=”12″ codes=”true”]Elefantentreffen (10)

Elefantentreffen (9)

Elefantentreffen (8)

Elefantentreffen (7)

Elefantentreffen (6)

[sam id=”12″ codes=”true”]Elefantentreffen (5)

Elefantentreffen (4)

Elefantentreffen (3)

Elefantentreffen (2)

Elefantentreffen (1)

[sam id=”11″ codes=”true”]

3 KOMENTARZE

  1. Skąd informacja o wyznaczaniu innego miejsca zlotu co roku ??? Byłem tam dwa razy i miejsca nikt nie zmienia. Od 1989 zlot jest w tym samym miejscu. Wcześniej od 1956 do 1989 roku był na Nurburgring.

  2. Faktycznie, zlot odbywa się na nizinie między miejscowościami Loh, Thurmansbang i Solla. Zasugerowaliśmy się zdaniem na jednej z niemieckich stron www, gdzie napisane było „tym razem zlot odbędzie się…”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ