Rymy to nie tylko domena ziomów z blokowisk. Bikerzy to grupa równie zaangażowana. Nasz redakcyjny kolega Rafał natchnione strofy lepi niczym pierogi czy opony do alpejskich winkli. Twórcy „Ulicy Sezamkowej” poszli jeszcze krok dalej.

Kiedy na ekranie pojawiają się słynne Muppety, możemy być pewni rozrywki na wysokim poziomie. Filmy z ich udziałem, a zwłaszcza różnego rodzaju parodie to klasa sama w sobie. Wystarczy wspomnieć ich wersję teledysku „Bohemian Rhapsody”, by w spazmach udusić się ze śmiechu. Tym razem na tapetę trafił serial sensacyjny „Sons of Anarchy”. Gang brodatych facetów na Harleyach jest jednocześnie kółkiem poetyckim i rymuje na potęgę. Pięciominutowy film to świadectwo znakomitej formy pluszowej załogi – „Synowie Poezji” nie biorą jeńców. Miłej zabawy!

Sons of Poetry

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułScram Africa. Podróż tysiąca i jednej nocy [DUŻO ZDJĘĆ]
Następny artykułPremiera Voxan Wattman. Mocne uderzenie ekskluzywnej marki
Perkusista i świeżo upieczony ojciec. Nie akceptuje życia bez pasji. Z daleka od jednośladowej ortodoksji, uwielbia nowe motocyklowe smaki. Zwolennik prędkości zostawiających nieco miejsca na inne wrażenia i stylu jazdy dającego cień nadziei na doczekanie starości. Nałogowo operuje humorem czarniejszym niż zęby testera lizaków.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zapisz się na MV-newsletter!