Oto kolejna z ciekawych reklam, tym razem Hondy. Anonimowa para rąk konstruuje na naszych oczach kolejne maszyny ze stajni japońskiego koncernu. Wśród nich te najbardziej nas interesujące – motorowery, motocykle i quady.

Nie jest tajemnicą, że nawet najśmielsze i najbardziej skomplikowane projekty zaczynają się od pojedynczej śrubki. Ich dalsza ewolucja to mieszanka kreatywności twórców, entuzjazmu klientów (lub jego braku) i nieubłaganych praw ekonomii. Honda zdecydowanie jest przykładem sukcesu w tej dziedzinie, jej produkty można znaleźć w prawie każdym segmencie rynku.

Świetna reklama Hondy

Marketingowcy Hondy stworzyli już kiedyś reklamę w tym stylu, jednak dotyczyła ona tylko budowanych część po części aut. Tym razem mamy przekrój przez cały szeroki wachlarz działalności koncernu, od małych urządzeń, np. nowoczesnych kosiarek do trawy, poprzez motocykle i auta, na robotach i samolotach kończąc. Można podejrzewać, że w kolejnej reklamie sprytne japońskie rączki będą budować pojazdy kosmiczne.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCity Baggy. Awangardowy miejski custom z pazurem [CUSTOM]
Następny artykułPłoccy Motomikołaje. Nowy wymiar szlachetnej tradycji [PŁOCK]
Perkusista i świeżo upieczony ojciec. Nie akceptuje życia bez pasji. Z daleka od jednośladowej ortodoksji, uwielbia nowe motocyklowe smaki. Zwolennik prędkości zostawiających nieco miejsca na inne wrażenia i stylu jazdy dającego cień nadziei na doczekanie starości. Nałogowo operuje humorem czarniejszym niż zęby testera lizaków.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zapisz się na MV-newsletter!