Triumph konsekwentnie odchodzi od wizerunku niszowej marki dla entuzjastów. Ostro wdziera się w rejony zarezerwowane do tej pory dla innych producentów. Swoje działania brytyjska firma podsumowała ciekawym filmem.

Minęły już czasy, kiedy pierwszym skojarzeniem z marką Triumph był nobliwy pan w goglach i orzeszku na głowie, dosiadający klasyczny brytyjski motocykl. Dziś Brytyjczycy mają mocną ofertę w niemal każdym segmencie, zaś dobrze postrzegana marka skutecznie nawiązuje walkę z konkurencją.

Oto film, który prezentuje osiągnięcia brytyjskiej marki na przestrzeni lat. Wśród urywków licznych wyścigów i przedsięwzięć znajdziemy aktualne wyzwanie Triumpha.

Triumph World’s Fastest

Zbudowany wspólnie z Castrolem pojazd, który ma w planach pobić lądowy rekord prędkości wśród jednośladów. Napędzany dwoma silnikami z modelu Rocket III i zasilany etanolem potwór ma ponad 1000 koni mocy i 680 Nm momentu obrotowego. Celem jest przekroczenie granicy 400 mil/h (640 km/h).

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTrasy motocyklowe: Furka Pass (Szwajcaria)
Następny artykułSchuberth C3 Woman Pro. Nowy kask szczękowy specjalnie dla kobiet
Perkusista i świeżo upieczony ojciec. Nie akceptuje życia bez pasji. Z daleka od jednośladowej ortodoksji, uwielbia nowe motocyklowe smaki. Zwolennik prędkości zostawiających nieco miejsca na inne wrażenia i stylu jazdy dającego cień nadziei na doczekanie starości. Nałogowo operuje humorem czarniejszym niż zęby testera lizaków.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Zapisz się na MV-newsletter!