Brytyjska linia promowa zachwala swoje usługi, skierowane do motocyklistów. 

 

„Francja i Hiszpania są idealne do podróży motocyklowych. Mają świetne drogi, piękne krajobrazy i wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia. Twój motocykl będzie doskonale zabezpieczony podczas morskiej podróży na pokładzie Brittany Ferries” – przekonuje nowa niskobudżetowa reklama tego przewoźnika. Można?

 

Wyobrażacie sobie taką reklamę, skierowaną do polskich motocyklistów? Wyobrażacie sobie w ogóle jakąkolwiek reklamę skierowaną do polskich motocyklistów? Wolne żarty. Czym w takim razie tak bardzo różni się polski motocyklista od brytyjskiego? Tylko tym że jest nas mniej?

 

Ja w każdym razie gdy wybiorę się do Anglii i będę miał wybór, to na pewno przez Kanał La Manche popłynę na pokładzie  Brittany Ferries.  Mój motocykl pewnie myśli to samo.

 

Film

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDrogi. Otwarto odcinek S7 z Nidzicy do Olsztynka. 4 miesiące opóźnienia
Następny artykułMotocykle. Aprilia zaprezentuje nowego Caponorda na targach EICMA
Z wykształcenia arabista. Z zawodu – dziennikarz od ponad 20 lat. Był m.in. korespondentem „Rzeczpospolitej” i PAP w Sankt-Petersburgu, redaktorem naczelnym „Gazety Finansowej”, a także zastępcą redaktora naczelnego „Pulsu Biznesu”. Na motocyklu lubi podróżować indywidualnie. Interesuje się kulturą Bałkanów i tam często planuje swe motocyklowe podróże. Oprócz turystyki motocyklowej uwielbia nurkowanie. Zna cztery języki, w tym arabski.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ